ZOEVA Rose Golden Blush Palette

12:00:00

Značka Zoeva se v poslední době stává čím dál víc populární. Není divu, její produkty vypadají profesionálně a kvalitně a jsou navíc za přijatelné ceny. Tato německá značka se po celém světě proslavila zejména kvalitními štětci na líčení, ale v jejím sortimentu nechybí ani produkty na tvář, oči nebo rty. Dnes se podíváme na jeden z nich.

ZOEVA Rose Golden Blush Palette - koupíte například zde za 433 Kč
Zoeva si pro nás ve třetí edici "růžového zlata" přichystala kromě krásných štětců i set tří produktů na konturování. Trio je schované v překrásném zářivém obalu, který na fotkách na internetu mnohdy může působit až kýčovitě, ale naživo je to opravdu paráda! Paletka je z tvrdého kartonu, díky tomu je lehká a skladná a perfektně se hodí na cestování. Produkty nejsou nijak prášivé a vydrží na obličeji celý den bez flekatění.
Heavy Crown je matný studený bronzer, ideální pro bledulky. Z paletky má nejslabší pigmentaci a hůře se nabírá, ale to ničemu nevadí, protože konturování díky tomu působí velice přirozeně.

Glowing Still je na první pohled bílý, po bližším zkoumání zlatý rozjasňovač. Na pleti udělá opravdu wow efekt, proto je lepší to s ním moc nepřehánět, i když jeho výsledný efekt je opravdu skvostný.

Palace Door je broskvová tvářenka se zlatými třpytkami. Je to opravdu ten pravý "rose gold" odstín, který se do paletky náramně hodí. Ale vzhledem k tomu, že součástí balení je i opravdu silný rozjasňovač, tvářenka mi připadá zbytečně moc třpytivá a nedají se spolu moc kombinovat.


Na ruku jsem nanesla jednu tenkou vrstvu tvářenky a rozjasňovače, konturovací pudr/bronzer jsem musela navrstvit víckrát, pigmentace je opravdu o dost slabší, ale stále dostačující. Odstíny tvářenky a rozjasňovače bývají přirovnávány k produktům od NARSu - tvářence Orgasm a rozjasňovači Albatross. Nemohu posoudit autentičnost odstínů, nicméně podobných "rose gold" odstínů existuje mnoho. Rozjasňovač je, pravda, velmi originální a opravdu překrásný.

Naprosto dokonalé "zlato" :)
Paletka je opravdu skvostným kouskem a ač značka nespadá do "high end" kosmetiky, bude pokladem a ozdobou Vaší sbírky. Pokud Vás konturovací paletka zaujala, neváhejte a objednávejte, protože bude jistě každou chvíli vyprodaná!

Jak se Vám nová Rose Golden sada zamlouvá? Plánujete nákup na eshopu nebo ho máte dokonce již za sebou? :)

You Might Also Like

0 komentářů

@yee.yo on instagram